Под таким девизом ветераны и вагоностроители встречали новое тысячелетие.

В 2000 году президент ПАО «КВСЗ» Владимир Приходько собрал совещание по вопросу «Связь между ветеранами и администрацией предприятия, профсоюзной организацией, руководителями подразделений»

Сьогодні на нашому підприємстві налічується 3786 ветеранів заводу, з них 362 учасника Великої Вітчизняної війни і 107 учасників бойових дій.
З 21 квітня 2011 року по сьогодні ветеранську організацію очолює В.В. Семенов – завідувач кінотехвідділом ПК ім. І.Ф. Котлова, ветеран праці з більш ніж 45-річним стажем роботи на заводі, справжній ентузіаст громадських справ, людина небайдужа до життя ветеранів.

Ми шануємо цих людей за їхній подвиг, відданість своїй справі. Ми поважаємо їх за міцність духу, мудрість. Вони – наша гордість, носії трудових традицій, приклад для молоді. Вони – заводські ветерани війни і праці.

29 травня щорічно вшановується пам'ять І.М. Приходька – директора КВБЗ 1947-1960 р.р., Героя Соціалістичної Праці, Почесного Громадянина м. Кременчука. З ініціативи ветеранів та при підтримці міської влади у 1996 році головна вулиця Крюкова К. Лібкнехта була перейменована на вулицю І. Приходька.